O nás

Společnost Zefyr s. r. o. byla založena v roce 1994 jako výhradní zástupce společnosti Ameron. V současné době zastupujeme několik předních světových výrobců, kteří se od sebe odlišují nejen zaměřením svých produktů,
ale také jejich parametry, mezi které patří především:

  • - Druhy pryskyřic (epoxi, vinylester, polyester, fenolické)
  • - Nadzemní i podzemní aplikace (SN 1000 - SN 10 000)
  • - Způsob navíjení (specifikacé úhly křížení)
  • - Tloušťka a typ výstelky
  • - Druhy spojů
  • - Typ uložení

Poskytujeme kompletní nabídku dle zadání jednotlivých projektů. Volba optimálního materiálu, revize potrubní trasy dle materiálové specifikace, dodávka materiálu, engineering a montáž – každá odborně zvládnutá fáze zajišťuje úspěšné splnění projektů.

Dbáme na

Školící program

Nabízíme prvotřídní školící program, který byl sestaven na základě dlouholetých zkušeností našich profesionálů. Pracovníky školíme na dílně simulací pracovních podmínek nebo na místě realizace projektu.

Každý účastník školení získá cenné informace včetně kompletního montážního manuálu. Školení jsou intenzivní, minimalizujeme tak čas pracovníků mimo pracoviště, zatímco vstřebávají zásady bezpečnosti, práce, údržby a oprav. Tyto aplikované znalosti podporují 100% důvěru a spokojenost zákazníků.

Šetrnost k životnímu prostředí

Dbáme na ochranu životního prostředí a to již před zahájením samotné výroby/ montáže. Zvyšování povědomí, včasná identifikace, zlepšování technologií a procesů denních operací nám umožňují zaměřit se na minimalizaci spotřeby energie, pitné vody a na efektivní využívání zdrojů a likvidaci odpadů.

Vývoj technologie a kvality

Na zdokonalování výroby a montáže potrubních systémů pracují specialisté z celého světa více než 50 let. Díky moderním metodám a postupům, tak přinášíme nejvyšší kvalitu produktů dle vašich potřeb.

Získané certifikáty